موتوژن

جدید فروش اینترنتی محصولات موتوژن

موتوژن - ساخت ایران

شرکت موتوژن به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تولیدکننده الکتروموتور در منطقه خاورمیانه در سال ۱۳۵۲ با نام گلد الکتریک تاسیس شد و در سال 1354 به موتوژن تغییر نام داد و در حال حاضر بیش از۲ میلیون دستگاه انواع الکتروموتورهای تک فاز و سه فاز باکاربردهای صنعتی و خانگی را مطابق با استانداردهای جهانی نظیر IEC و NEMA و DIN تولید و به بازارهاى مصرف ایران، اروپا، آسیا و آفریقا عرضه مى کند.
شرکت موتوژن با بهره گیری از آزمایشگاههای مدرن، دقیق و مجهز صنعتی و اجرای سیستم مدیریت کیفیت موفق شده است که گواهی ISO 9001 - 2008 را از مؤسسه SGS سوئیس اخذ کند.

شرکت موتوژن که یکی از شرکتهای پیشرو در امر کیفیت می باشد در راستای تامین خواسته های مشتریان با استقرار سیستمهای مدیریت کیفیت در سال ١٣٧۵ با تلاش مدیریت و مجموعه کارکنان موفق به اخذ گواهینامه استاندارد بین المللی ایزو ۹۰۰۱ تدوین سال ۱۹۹۴ شد ، سپس این شرکت با هدف ارتقاء کیفیت تعریف شده و بهبود مستمر در کلیه واحد ها و فعالیتها در جهت افزایش رضایت مشتریان در سال ۱۳۸۵ موفق به اخذ گواهینامه استاندارد بین المللی ایزو ۹۰۰۱ تدوین سال ۲۰۰۰ از شرکت SGS گردید.
این شرکت همچنین در سال ۱۳۸۵ موفق به اخذ گواهینامه استفاده از علامت CЄ برای چندین تبپ از محصولات صنعتی و خانگی خود از شرکت TÜV اتریش جهت صادرات محصولات خود به کشورهای اتحادیه اروپا شده است.
شرکت موتوژن در راستای توسعه سیستمهای مدیریتی خود استقرار سیستم مدیریت محیط زیست ایزو ۱۴۰۰۱ و سیستم مدیریت ایمنی و حفاظت صنعتی OHSAS18001 را در سال ۱۳۸۶ برنامه ریزی نموده است تا با استقرار سیستمهای مورد نظر و بهبود مستمر در مجموعه فرآیندهای سازمان به کنترل کیفیت جامع دست یابد.

شرایط ضمانت(گارانتی)

از تاریخ خرید بیش از دو سال سپری نشده باشد.
دستورالعملهای مندرج در برگ نحوه استفاده از الکتروموتورهای تکفاز و سه فاز رعایت شده باشند.
محافظ جریان و فاز در مسیر برق ورودی الکتروموتور نصب شده باشد.
عدم سوختن الکتروموتور بر اثر نوسانات شدید برق‏‏‏‍، اتصالات نادرست، اعمال بار بیش از بار نامی درج شده در پلاک مشخصات در مورد کلیه الکتروموتورها و اعمال بار کمتر از ۴۰% بار نامی بصورت مداوم در مورد الکترو موتورهاى تک فاز خازن دائم و دو خازنه و همچنین دو فاز یا تک فاز شدن الکترو موتورهاى سه فاز.
عدم نفوذ آب به الکتروموتور یا پمپ آب در محصولات کولری .
عدم استفاده از الکتروموتور در فضای قابل اشتعال یا دارای بخارات و گازهای مضر یا محیطی که با درج حفاظت الکتروموتور (IP) مطابقت نداشته باشد.
عدم استفاده از الکترو موتور روى پایه هاى لرزان مانند استفاده مستقیم در ویبراتور .
وارد نشدن صدمه به الکتروموتور در اثر حمل و نقل غیر اصولی یا سهل انگاری در نگهداری .
عدم دستکاری یا بازوبسته کردن قطعات الکتروموتور(غیراز گلند و درب ترمینال) توسط افراد غیر مجاز.
مخدوش نبودن شماره سریال روی پلاک مشخصات الکتروموتور.
نظرات فعال نیست